USSQ55-18-36000
SUPER Q COIL / 36.00 MH / 18 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USSQ55-18-36000 Categories: , , Tag:
SUPER Q COIL
DCR 1.172 Ω
Wire Gauge 18 AWG Wire
Diameter 1.03 mm
w/Tolerance 5.0%
Lead Length 3 inches
Weight 1.9595 lbs
Dimensions 5 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 18 AWG