USSQ55-16-9000
SUPER Q COIL / 9.00 MH / 16 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USSQ55-16-9000 Categories: , , Tag:
SUPER Q COIL
DCR .346 Ω
Wire Gauge16 AWG Wire
Diameter .535 mm
w/Tolerance 5.0%
Weight 1.8365 lbs
Dimensions 5 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 16 AWG