USSQ55-14-10000
SUPER Q COIL / 10.00 MH / 14 AWG
Availability: 94 in stock (can be backordered)
SKU: USSQ55-14-10000 Categories: , , Tag:
SUPER Q COIL
DCR .257 Ω
Wire Gauge14 AWG Wire
Diameter 1.63 mm
w/Tolerance 5.0%
Lead Length 3 inches
Weight 2.4505 lbs
Dimensions 5 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 14 AWG