USAV75-16-2000
XQ COIL  / 2.00 MH / 16 AWG
Availability: 95 in stock (can be backordered)
SKU: USAV75-16-2000 Categories: , , Tag:
XQ COIL
DCR .481 Ω
Wire Gauge16 AWG
Wire Diameter 0.53mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 1.438 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 16 AWG