USAV74-14-450
XQ COIL / .450 MH / 14 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USAV74-14-450 Categories: , , Tag:
XQ COIL
DCR .120 Ω
Wire Gauge14 AWG
Wire Diameter 1.63mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 1.063 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 14 AWG