USAC15-22-330
ALQ COIL / .330 MH / 22 AWG
Availability: 96 in stock (can be backordered)
SKU: USAC15-22-330 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .540 Ω
Wire Gauge 22 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.57025 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 22 AWG