USAC15-20-220
ALQ COIL / .220 MH / 20 AWG
Availability: 96 in stock (can be backordered)
SKU: USAC15-20-220 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .286 Ω
Wire Gauge20 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.59425 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 20 AWG