USAC15-20-150
ALQ COIL / .150 MH / 20 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USAC15-20-150 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .232 Ω
Wire Gauge20 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.57725 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 20 AWG