USAC15-19-070
ALQ COIL / .070 MH / 19 AWG
Availability: 100 in stock (can be backordered)
SKU: USAC15-19-070 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .121 Ω
Wire Gauge19 AWG
Wire Diameter 0.91mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.56025 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 19 AWG