USAC14-22-850
ALQ COIL / .850 MH / 22 AWG
Availability: 96 in stock (can be backordered)
SKU: USAC14-22-850 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .900 Ω
Wire Gauge 22 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.61325 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 22 AWG