USAC14-20-300
ALQ COIL / .300 MH / 20 AWG
Availability: 96 in stock (can be backordered)
SKU: USAC14-20-300 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .335 Ω
Wire Gauge20 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.60925 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 20 AWG