USAC14-18-470
ALQ COIL / .470 MH / 18 AWG
Availability: 96 in stock (can be backordered)
SKU: USAC14-18-470 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .295 Ω
Wire Gauge18AWG
Wire Diameter 1.03mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.8885 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 18 AWG