USAC14-18-300
ALQ COIL / .300 MH / 18 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USAC14-18-300 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .229 Ω
Wire Gauge18AWG
Wire Diameter 1.03mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.8435 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 18 AWG