USAC13-22-3600
ALQ COIL / 3.60 MH / 22 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USAC13-22-3600 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR 2.190 Ω
Wire Gauge 22 AWG
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.785 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 22 AWG