USAC13-18-1800
ALQ COIL / 1.80 MH / 18 AWG
Availability: 98 in stock (can be backordered)
SKU: USAC13-18-1800 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .719 Ω
Wire Gauge18AWG
Wire Diameter 1.03mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 1.014 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 18 AWG