USAC13-18-1000
ALQ COIL / 1.00 MH / 18 AWG
Availability: 95 in stock (can be backordered)
SKU: USAC13-18-1000 Categories: , , Tag:
ALQ COIL
DCR .511 Ω
Wire Gauge18AWG
Wire Diameter 1.03mm
W/Tolerance 5.0%
Lead Length – 3″
Weight 0.873 lbs
Dimensions 3 × 3 × 3 in
AWG
Wire Gauge 18 AWG